Dvojvrstvový komínový systém s integrovanou izoláciou - keramické vložky s "absolútnou" tesnosťou - systém spoja vložiek hrdlom - pre všetky typy palív a spotrebičov.

Priamo určený pre kondenzačné spotrebiče bez dodatočného vložkovania!

Komínový systém s tenkostennou izostatickou keramickou vložkou s hrdlovým spojom a s šachtou pre plastovú rúru (odvod spalín) spolu s spoľahlivým prívodom vzduchu do kotla. Ďalšia šachta je využiteľná pre vedenia bežných inštalácii. V ponuke s priemermi 18 a 20 cm pre tuhé palivá a 80 mm pre plynový kotol.

Komínový systém s tenkostennou izostatickou keramickou vložkou s hrdlovým spojom. Použiteľný pre všetky typy palív a spotrebičov. 

Trojvrstvový komínový systém s UNI***Plus vložkou vysokej kvality - cenová alternatíva. Určený predovšetkým na tuhé palivá ( kusové drevo, peletky, drevoštiepka, uhlie).  

Vzducho-spalinový komínový systém pre pripojenie viacerých spotrebičov typu "C" - určený pre kondenzačné spotrebiče - riešenie pre bytové domy - možnosť pripojiť až 20 spotrebičov

Trojvrstvový systém s vnútornou keramickou vložkou, izoláciou a nerezovým opláštením - pre všetky typy palív - ideálny pre architektonicky zaujímavé objekty - ale aj pre dodatočnú prístavbu komínového telesa

Vzducho-spalinový komínový systém pre pripojenie viacerých spotrebičov typu "C" - riešenie pre bytové domy - možnosť pripojiť až 20 spotrebičov

Zistite si cenu vášho komína tu

Cena komína sa odvíja od Vašich potrieb.

Povedzte nám ich tu

 

Technická poradňa

Odpovede na Vaše otázky ohľadom komínových telies získate na 032/7460065 alebo u našich odborných poradcov vo Vašom regióne. Servis našej spoločnosti je bezplatný, vrátane dozorovania stavby komínového telesa Schiedel.

Výber produktov